Developerský projekt dvou bytových domů s vlastním parkováním

Žižkov
Činžovní domy s výnosem
Cena 380 000 000 Kč
Provize 2,0 %
Lokalita Praha 3

Developerský projekt dvou bytových domů s vlastním parkováním na Praze 3 – Žižkov. Projekt se nachází nedaleko VŠE, Riegrových sadů a parku Vítkov. Pohodlné a rychlé spojení do centra města a veškeré občanské vybavení je v těsné blízkosti.
Jedná se o existující objekty, dva činžovní domy a zázemí. Nemovitosti jsou částečně pronajaty za tržní nájemné. Je připravený developerský projekt včetně platného stavebního povolení do 12/2026 spočívající v nástavbě, přestavbě, vestavbě a rekonstrukci obou objektů, přičemž u jednoho z objektů zůstane zachována pouze fasáda.

Celková budoucí plocha činí 7.708,7 m2 v následujícím členění:
80 bytů 4.840 m2
Komerce 571 m2
Parking 58-65 OA
Zbytek tvoří zázemí a společné prostory.
Předmětem prodeje je 100 % obchodní podíl. Cena k jednání činí 380 000 000 CZK + 2 % provize RK.

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.

Souhlasím, aby Porta Invest, s.r.o zpracovávala mé osobní údaje, a to v rozsahu identifikačních údajů a kontaktních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům péče o mě jakožto klienta správce a nabízení služeb a produktů správce. Potvrzuji seznámení s obsahem Sdělení klientům správce s poučením o způsobu zpracování mých osobních údajů, o mých právech, o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a o tom, že aktuální znění Sdělení klientům mohu kdykoliv získat na webových stránkách správce či v jeho sídle. Celé znění Sdělení klientům si můžete přečíst na odkazu ZDE.