Rozestavěný dům pro seniory / hotel ve Středočeském kraji

okres Benešov
Hotely
Cena 60 000 000 Kč
Provize 0,0 %
Lokalita Středočeský kraj

 

Představujeme rozestavěnou nemovitost v blízkosti obce Loket, okres Benešov ve Středočeském kraji. Jedná se o velmi klinou lokalitu, vzdálenou necelých 40 minut od Prahy.

Nemovitost se nachází na pozemku o velikosti více než 17 tisíc m2. Hrubá podlažní plocha domu je 4 200 m2, přičemž by zde mělo vzniknout 68 pokojů pro 120 - 140 ubytovaných, ordinace, zázemí, wellness, společenské místnosti atd.

Na pozemku se počítá s vybudováním dostatečného množství parkovacích stání a další větší část pozemku je nevyužita. Předpokládá se využití jako zahrada a prostor pro volnočasové aktivity.

 

Aktuálně je objekt ve fázi hrubé stavby. Je zde platné stavební povolení.

Předmětem prodeje je účelová společnost.

Cena 60 000 000,-Kč vč. provize RK

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.

Souhlasím, aby Porta Invest, s.r.o zpracovávala mé osobní údaje, a to v rozsahu identifikačních údajů a kontaktních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům péče o mě jakožto klienta správce a nabízení služeb a produktů správce. Potvrzuji seznámení s obsahem Sdělení klientům správce s poučením o způsobu zpracování mých osobních údajů, o mých právech, o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a o tom, že aktuální znění Sdělení klientům mohu kdykoliv získat na webových stránkách správce či v jeho sídle. Celé znění Sdělení klientům si můžete přečíst na odkazu ZDE.