Obchodní jednotka s nájemcem (řetězec potravin) na Praze 10 - Vršovice.

Praha - Vršovice
Obchodní jednotka
Cena 77 900 000 Kč
Provize 3,0 %
Lokalita Praha 10

Jedná se o jednotku o celkové velikosti 950 m2 umístěnou na úrovni 1NP a 1PP. Je zde uzavřena nájemní smlouva na 10 let s následnou 5 ti letou opcí. Nájemné pro rok 2024 je ve výši 291.000 CZK (bez DPH) /měsíčně. Indexace pro následující období ve výši 90 % indexu spotřebitelských cen. Zálohy ve výši 15.000 CZK (bez DPH) měsíčně.

Jedná se o velmi lukrativní umístění s velkou spádovou oblastí a nižšími nákupními možnostmi. Aktuálně se hradí snížený nájem, jelikož se dokončují práce na jednotce, která bude teprve vyčleněna – kolaudace počátkem roku 2024.

Předmětem prodeje je 100% obchodní podíl. Požadovaná cena 77 900 000 Kč + 3% provize RK.

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.

Souhlasím, aby Porta Invest, s.r.o zpracovávala mé osobní údaje, a to v rozsahu identifikačních údajů a kontaktních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům péče o mě jakožto klienta správce a nabízení služeb a produktů správce. Potvrzuji seznámení s obsahem Sdělení klientům správce s poučením o způsobu zpracování mých osobních údajů, o mých právech, o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a o tom, že aktuální znění Sdělení klientům mohu kdykoliv získat na webových stránkách správce či v jeho sídle. Celé znění Sdělení klientům si můžete přečíst na odkazu ZDE.