Prodej objektu v Jeseníkách s platným SP na přestavbu pro apartmánový dům + možnost další přístavby

Jeseníky
Polyfunkční objekty
Cena 22 000 000 Kč
Lokalita Olomoucký kraj

Jedná se o přestavbu původní nemovitosti, která je ve fázi hrubé stavby včetně oken a střechy na 12 horských apartmánových bytů s velkými balkóny a s krytým venkovním stáním v krásné lokalitě Jeseníků blízko Pradědu (vzdálenost autem cca 14 km).

Zastavěná plocha stavbou: 1190 m2, Plocha pozemků: 2979 m2
UP 1PP: 152,47 m2,1NP: 374,91 m2, 2NP: 379,26 m2, 3NP: 363,80 m2. Celkem: 1270 m2
Počet jednotek a velikost: 1x 2+KK, 11x 3+KK + ke každé jednotce sklepní kóje.

Je možno realizovat ve dvou variantách:

i) Přestavba apartmánového domu s krytým venkovním stáním (na toto je kompletní stavební povolení). Celkem UP 1270 m2.
ii) Přestavba apartmánového domu + výstavba dvou dvojdomků (celkem 4x 4+kk, každý o ploše 174 m2) s garážovým i venkovním stáním (k dispozici jen studie, ale architektem konzultováno se SÚ jako realizovatelné). Celkem UP 696 m2.

Lokalita: Je vhodná pro celoroční aktivity, tj. od lyžování, přes turistiku a cykloturistiku. Od apartmánového domu jsou cca 150 m dva menší vleky a další lyžařské areály jsou v blízkosti. Viz. např. Skiareál Karlov.

Dostupnost: Obec se nachází v údolí mezi Andělskou Horou a Karlovou Studánkou a její nadmořská výška je 680 m n.m. Nicméně jen něco málo přes 14 km vzdálený Praděd se nachází již ve výšce 1.490 m n.m. Přímo do obce se můžete dostat ze směru od Bruntálu po silnici z Andělské Hory anebo ze Světlé Hory, ze směru od Šumperku pak přes Rýmařov.

Předmětem prodeje je SPV. Cena k jednání: 22mil.Kč vč. provize.

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.

Souhlasím, aby Porta Invest, s.r.o zpracovávala mé osobní údaje, a to v rozsahu identifikačních údajů a kontaktních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům péče o mě jakožto klienta správce a nabízení služeb a produktů správce. Potvrzuji seznámení s obsahem Sdělení klientům správce s poučením o způsobu zpracování mých osobních údajů, o mých právech, o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a o tom, že aktuální znění Sdělení klientům mohu kdykoliv získat na webových stránkách správce či v jeho sídle. Celé znění Sdělení klientům si můžete přečíst na odkazu ZDE.