Činžovní dům před rekonstrukcí, Praha 3

Praha
Činžovní domy před rekonstrukcí
Cena 152 000 000 Kč
Provize 3,0 %
Lokalita Praha

Jedná se o činžovní dům v klidné ulici se vzrostlými stromy na hranici Žižkova a Vinohrad. Nemovitost se nachází nedaleko náměstí Jiřího z Poděbrad, OC Flora a Riegrových sadů. V docházkové vzdálenosti je stanice metra A a tramvaje. Dům disponuje 6NP a 1PP, přičemž se zde nachází celkem 27 bytů s hrubou pronajímatelnou plochou 1 419 m2 (bez sklepů a půdy). Půda má výšku 6 m a lze počítat, že zde vznikne cca 400 m2 pochozích ploch bytů – stavební povolení není k dispozici. Lze uvažovat o změně sklonu střechy směrem do vnitrobloku.

Celková užitná plocha včetně půdy činí 1 819 m2. Všechny nájemní smlouvy končí nejpozději do 6/2024. Předmětem prodeje je nemovitost. Požadovaná cena činí 152 000 000 Kč + 3% provize RK + DPH.

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.

Souhlasím, aby Porta Invest, s.r.o zpracovávala mé osobní údaje, a to v rozsahu identifikačních údajů a kontaktních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům péče o mě jakožto klienta správce a nabízení služeb a produktů správce. Potvrzuji seznámení s obsahem Sdělení klientům správce s poučením o způsobu zpracování mých osobních údajů, o mých právech, o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a o tom, že aktuální znění Sdělení klientům mohu kdykoliv získat na webových stránkách správce či v jeho sídle. Celé znění Sdělení klientům si můžete přečíst na odkazu ZDE.