Činžovní dům na Žižkově, Praha 3

Praha
Činžovní domy s výnosem
Cena 260 000 000 Kč
Provize 2,0 %
Lokalita Praha

Jedná se o činžovní dům na Žižkově, Praha 3. Nemovitost se nachází kousek od parku Parukářka a Vítkov. Hned u domu je zastávka tramvaje a veškerá občanská vybavenost.
Nemovitost se stává z 1PP a 7NP. Na úrovni suterénu jsou nebytové prostory a sklepy, v přízemí komerční jednotky a v dalších nadzemních podlažích jsou byty a půda.

Celková plocha domu činí 3.523 m2 v následujícím členění:
43 bytů = 2.533 m2
7 komercí = 580 m2
Půda = 295 m2
Sklepy = 115 m2


Deset bytů je momentálně neobsazených, zbytek je pronajatý, z čehož 8 bytů na dobu neurčitou a zbytek na dobu určitou. Roční příjem z nájmu (4/24) činí 7.233.000 Kč. V domě je výtah a prostory jsou v udržovaném stavu, bez nutnosti okamžitých investic.
Předmětem prodeje je nemovitost. Požadovaná cena činí 260 000 000 Kč + 2% provize RK + DPH

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.

Souhlasím, aby Porta Invest, s.r.o zpracovávala mé osobní údaje, a to v rozsahu identifikačních údajů a kontaktních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům péče o mě jakožto klienta správce a nabízení služeb a produktů správce. Potvrzuji seznámení s obsahem Sdělení klientům správce s poučením o způsobu zpracování mých osobních údajů, o mých právech, o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a o tom, že aktuální znění Sdělení klientům mohu kdykoliv získat na webových stránkách správce či v jeho sídle. Celé znění Sdělení klientům si můžete přečíst na odkazu ZDE.