Pozemek 3300 m² v Praze 3 na Žižkově

Praha 3 - Žižkov
Polyfunkční objekty
Cena 220 000 000 Kč
Lokalita Praha 3

Developerský pozemek o velikosti více než 3.000 m2. Areál se nachází na Žižkově – Praha 3. Pozemek je z větší části orientován do parku. Jedná se tedy o velmi lukrativní místo s veškerou občanskou vybaveností a pohodlným spojením do centra města.

Aktuálně se na pozemku nachází bytový dům, komerční objekty a velký vnitřní parking. Čistá pronajímatelná plocha činí 2.180 m2  a roční výnos cca 3.500 000 Kč. Dle územního plánu se jedná o území smíšené SV bez koeficientu. Podle odborného odhadu lze nově vystavět a přestavět cca 6.100 – 9.800 m2 budoucí čisté plochy. Není k dispozici žádný projekt ani povolení.

Předmětem prodeje je SPV. 

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.

Souhlasím, aby Porta Invest, s.r.o zpracovávala mé osobní údaje, a to v rozsahu identifikačních údajů a kontaktních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům péče o mě jakožto klienta správce a nabízení služeb a produktů správce. Potvrzuji seznámení s obsahem Sdělení klientům správce s poučením o způsobu zpracování mých osobních údajů, o mých právech, o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a o tom, že aktuální znění Sdělení klientům mohu kdykoliv získat na webových stránkách správce či v jeho sídle. Celé znění Sdělení klientům si můžete přečíst na odkazu ZDE.