Pozemek pro výstavbu rodinných domů

Nehvizdy
Pozemky pro developery
Cena 22 000 000 Kč
Provize 0,0 %
Lokalita Středočeský kraj

Představujeme pozemek v obci Nehvizdy s velmi dobrou dopravní dostupností do Prahy (15 minut). Celková velikost pozemku je přes 5 500 m2, přičemž je zde postaven starší rodinný dům, který je určen k demolici. Pozemek se nachází dle územního plánu v rámci ploch: BV – bydlení venkovského typu, VN – výroba a skladování, ZL – izolační zeleň.

Záměrem je výstavba 9 rodinných domů se dvěma nadzemními podlažími a plochou střechou, školky, víceúčelového kurtu a zázemí. Každý z pozemků pro RD bude o výměře 220-290 m2 se zastavěním 30%. Ke každému domu budou 2 parkovací stání.

Studie odpovídá územnímu plánu, je vydána územně plánovací informace od MÚ Brandýs nad Labem a také písemný souhlas s napojením na sítě.

Předmětem prodeje je nemovitost.

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.

Souhlasím, aby Porta Invest, s.r.o zpracovávala mé osobní údaje, a to v rozsahu identifikačních údajů a kontaktních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům péče o mě jakožto klienta správce a nabízení služeb a produktů správce. Potvrzuji seznámení s obsahem Sdělení klientům správce s poučením o způsobu zpracování mých osobních údajů, o mých právech, o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a o tom, že aktuální znění Sdělení klientům mohu kdykoliv získat na webových stránkách správce či v jeho sídle. Celé znění Sdělení klientům si můžete přečíst na odkazu ZDE.