Projekt solitérní vily na Hanspaulce, Praha 6.

Praha - Dejvice
Činžovní domy před rekonstrukcí
Cena 59 000 000 Kč
Provize 0,0 %
Lokalita Praha 6

Vila je umístěna na slunném pozemku o celkové výměře 669 m2. Nemovitost je umístěna v klidné vilové čtvrti a obklopena zelení. V dochozí vzdálenosti je metro A Dejvická a tramvajová zastávka. V místě je veškerá občanská vybavenost.

Na pozemku aktuálně stojí původní vila. Je připraven unikátní projekt pro stavební povolení na celkovou přestavbu a rekonstrukci vily. Nově vznikne luxusní rezidence s celkovou užitnou plochou 600,4 m2,  69,8 m2 velkou terasou a zahradou o rozloze 455 m2. Vila na 4NP a suterénu nabídne například vnitřní garáž pro 2OA, saunu, byt pro služebnou, vinotéku, 6 koupelen, kuchyně, ložnice, obývací prostory, pracovnu a atd.

Předmětem prodeje je nemovitost včetně projektu. Cena 59 000 000 Kč vč. provize.

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.

Souhlasím, aby Porta Invest, s.r.o zpracovávala mé osobní údaje, a to v rozsahu identifikačních údajů a kontaktních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům péče o mě jakožto klienta správce a nabízení služeb a produktů správce. Potvrzuji seznámení s obsahem Sdělení klientům správce s poučením o způsobu zpracování mých osobních údajů, o mých právech, o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a o tom, že aktuální znění Sdělení klientům mohu kdykoliv získat na webových stránkách správce či v jeho sídle. Celé znění Sdělení klientům si můžete přečíst na odkazu ZDE.