Činžovní dům s UR. Praha 10 - Vršovice

Praha - Vršovice
Činžovní domy před rekonstrukcí
Cena 65 000 000 Kč
Lokalita Praha

Dovolujeme si Vám představit činžovní dům na hranici Vinohrad a Vršovic. Nemovitost se nachází na frekventované ulici, poblíž tramvajové zastávky s přímým spojením na metro a do centra města. Nedaleko domu je několik parků a dostatečná občanská vybavenost.

Dům má 5NP a 1PP. Platné UR počítá s vybudováním parkovacího systému pro 3 OA (62 m2), dvou půdních bytových jednotek a výtahu. Celkem bude v domě 11 bytů s čistou užitnou plochou 680 m2 plus balkony a terasy 17 m2. Dům bude mít centrální kotelnu. Aktuálně je nemovitost v původním stavu před celkovou rekonstrukcí a dostavbou.

Předmětem prodeje je 100% obchodní podíl.

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.

Souhlasím, aby Porta Invest, s.r.o zpracovávala mé osobní údaje, a to v rozsahu identifikačních údajů a kontaktních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům péče o mě jakožto klienta správce a nabízení služeb a produktů správce. Potvrzuji seznámení s obsahem Sdělení klientům správce s poučením o způsobu zpracování mých osobních údajů, o mých právech, o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a o tom, že aktuální znění Sdělení klientům mohu kdykoliv získat na webových stránkách správce či v jeho sídle. Celé znění Sdělení klientům si můžete přečíst na odkazu ZDE.