Stavební pozemek

Újezd nad lesy
Pozemky pro developery
Cena 34 000 000 Kč
Lokalita Praha

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o velikosti 2484 m2 v ulici Čekanovská přímo na okraji Klánovického lesa. Na pozemku je hrubá stavba rodinného domu z roku 2008 o hrubé podlahové ploše 619 m2 (včetně plochy suterénu 150 m2). Zastavěná plocha je 260 m2

Na dům je platné stavební povolení. Také je zpracován návrh stavby domu, který je uveden na vizualizacích.
Část pozemku o velikosti 1700 m2je dle územního plánu vedena jako OB-B. Je zde tedy možno postavit dům o velikosti 510 až 850 m2, zbylá část pozemku je vedena jako ZMK. Inženýrské sítě jsou přivedeny na pozemek.

Jedná se o velmi klidné místo s výbornou občanskou vybaveností - obchody, školy (Montesori), školky, dětská hřiště a díky vlakovému nádraží Klánovice i vynikající dopravní dostupnost do centra.
Jedná se o ojedinělý pozemek díky svému umístění a velikosti.

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.

Souhlasím, aby Porta Invest, s.r.o zpracovávala mé osobní údaje, a to v rozsahu identifikačních údajů a kontaktních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům péče o mě jakožto klienta správce a nabízení služeb a produktů správce. Potvrzuji seznámení s obsahem Sdělení klientům správce s poučením o způsobu zpracování mých osobních údajů, o mých právech, o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a o tom, že aktuální znění Sdělení klientům mohu kdykoliv získat na webových stránkách správce či v jeho sídle. Celé znění Sdělení klientům si můžete přečíst na odkazu ZDE.