Stavební pozemek

Újezd nad lesy
Pozemky pro developery
Cena 29 900 000 Kč
Provize 0,0 %
Lokalita Praha

Nabízíme k prodeji stavební parcelu o velikosti 2484 m2 v ulici Čekanovská přímo na okraji Klánovického lesa. Na pozemku je hrubá stavba rodinného domu z roku 2008 o hrubé podlahové ploše 619 m2 (včetně plochy suterénu 150 m2). Zastavěná plocha je 260 m2

Na dům je vydané stavební povolení splatností do konce roku 2025. 
Část pozemku o velikosti 1700 m2 je dle územního plánu vedena jako OB-B. Je zde tedy možno postavit dům o velikosti až 850 m2, zbylá část pozemku je vedena jako ZMK. Inženýrské sítě jsou přivedeny na pozemek.

Jedná se o velmi klidné místo s výbornou občanskou vybaveností-obchody, školy (Montesori), školky, dětská hřiště a díky vlakovému nádraží Klánovice i vynikající dopravní dostupnost do centra.
Jedná se o ojedinělý pozemek díky svému umístění a velikosti.

 

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.

Souhlasím, aby Porta Invest, s.r.o zpracovávala mé osobní údaje, a to v rozsahu identifikačních údajů a kontaktních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům péče o mě jakožto klienta správce a nabízení služeb a produktů správce. Potvrzuji seznámení s obsahem Sdělení klientům správce s poučením o způsobu zpracování mých osobních údajů, o mých právech, o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a o tom, že aktuální znění Sdělení klientům mohu kdykoliv získat na webových stránkách správce či v jeho sídle. Celé znění Sdělení klientům si můžete přečíst na odkazu ZDE.