Hlubočinka/Sulice

Praha - východ
Pozemky pro developery
Cena 85 000 000 Kč
Lokalita Středočeský kraj

Prodej pozemků s výměrou více jak 31 000m2, Hlubočinka - Sulice, Praha východ

Pozemky o celkové ploše přes 31 000m2, které jsou umístěny v samotném centru obce. Pozemky jsou nyní vedeny jako orná půda, ale obcí přislíbena změna ÚP, která proběhne v 1Q/2023. Nabídkovou cenu je možné podmínit platným ÚR/SP na konkrétní projekt nebo je tu možnost koupit pozemky po změně ÚP za nižší cenu. Předběžnou parcelizací podle představ obce vznikne celkem 24 pozemků o ploše 1 100m2, ale je možnost upravit velikost jednotlivých parcel podle konkrétního projektu na menší.

Všechny IS jsou na hranici pozemků.

Předmětem prodeje jsou pozemky. Cena 85 000 000 CZK vč. provize k jednání ve stavu před změnou ÚP. Po změně ÚP 105 000 000 CZK

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.

Souhlasím, aby Porta Invest, s.r.o zpracovávala mé osobní údaje, a to v rozsahu identifikačních údajů a kontaktních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům péče o mě jakožto klienta správce a nabízení služeb a produktů správce. Potvrzuji seznámení s obsahem Sdělení klientům správce s poučením o způsobu zpracování mých osobních údajů, o mých právech, o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a o tom, že aktuální znění Sdělení klientům mohu kdykoliv získat na webových stránkách správce či v jeho sídle. Celé znění Sdělení klientům si můžete přečíst na odkazu ZDE.