Soubor pozemků na výstavbu rodinných domů

Sedlec
Pozemky pro developery
Cena 2 500 000 eur
Provize 3,0 %
Lokalita Středočeský kraj

Soubor pozemků na výstavbu rodinných domů v obci Sedlec, která se nachází nedaleko severního okraje Prahy, hned u exitu 1 dálnice D8. Vynikající dopravní dostupnost do Prahy. OC Letňany je vzdáleno cca 9,5 km.

Pozemek je velmi mírně svažitý a nachází se na okraji obce. Celková výměra činí 10.660 m2, přičemž se dle projektu plánuje vybudování komunikace a rozdělení na 12 stavebních parcel s čistou plochou 8.782  m2. Rozdělení parcel je již zaneseno v KN. Projekt má stavební povolení na sítě a a komunikace a dále vodoprávní řízení, smlouvu s ČEZ, Smlouva o výstavbě s obcí, rozhodnutí o záměru na 12RD. Budování sítí již bylo započato. Lze ihned začít stavět. Veškerá dokumentace k dispozici.

Předmětem prodeje je 100% obchodní podíl.

Provize RK je 3%.

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.

Souhlasím, aby Porta Invest, s.r.o zpracovávala mé osobní údaje, a to v rozsahu identifikačních údajů a kontaktních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům péče o mě jakožto klienta správce a nabízení služeb a produktů správce. Potvrzuji seznámení s obsahem Sdělení klientům správce s poučením o způsobu zpracování mých osobních údajů, o mých právech, o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a o tom, že aktuální znění Sdělení klientům mohu kdykoliv získat na webových stránkách správce či v jeho sídle. Celé znění Sdělení klientům si můžete přečíst na odkazu ZDE.