Stavební pozemek - Praha 6 Ruzyně

Praha - Ruzyně
Pozemky pro developery
Cena 25 000 000 Kč
Provize 4,0 %
Lokalita Praha 6

Ucelený soubor pozemků o celkové velikosti 3 406 m2 na Praze 6 - Ruzyně. V místě je MHD – bus a tramvaj a cca 6 min. od pozemku je stanice metra A Veleslavín. Letiště Václava Havla je vzdáleno 8 minut autem, OC Šestka je 5 minut autem.
Dle územního plánu se jedná o území DGP – garáže a parkoviště. Byl zpracován projekt na parkovací dům o 3NP s celkovou plochou 5 206 m2 pro celkem 172 osobních automobilů. Aktuálně byla již podána žádost o vydání UR a SP na ÚMČ Praha 6. Všechny vyjádření jsou k dispozici. Bylo vydáno platné stavební povolení na dopravní napojení.
Předmětem prodeje je nemovitost a projektová dokumentace s příslušnými právy.

Cena 25 000 000 CZK + 4 % provize RK.

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.

Souhlasím, aby Porta Invest, s.r.o zpracovávala mé osobní údaje, a to v rozsahu identifikačních údajů a kontaktních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům péče o mě jakožto klienta správce a nabízení služeb a produktů správce. Potvrzuji seznámení s obsahem Sdělení klientům správce s poučením o způsobu zpracování mých osobních údajů, o mých právech, o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a o tom, že aktuální znění Sdělení klientům mohu kdykoliv získat na webových stránkách správce či v jeho sídle. Celé znění Sdělení klientům si můžete přečíst na odkazu ZDE.