Portfolio bytů Most a okolí, celkem 212 bj o rozloze 11.286 m2

Most
Činžovní domy s výnosem
Cena 215 000 000 Kč
Lokalita Ústecký kraj

Jedná o prodej portfolia, které vznikalo od roku 2013 až do roku 2022 a celkem vznikl soubor o 212 bytech s plochou 11.286 m2. Skvělá reputace - majitelé mají zástupy zájemců o bydlení ( roky budování dobré pověsti ), nájemníci si vlastníky doporučují coby slušné spolehlivé pronajímatele. Možnost vykonávat nadále správu po dobu 6-12měs. pro nového vlastníka ( fungující kancelář a tým pro správu vč. řemeslníků pro opravy - levné rekonstrukce ). Většina domů ve kterých se byty nacházejí jsou po kompletní rekonstrukci a byty jsou v různých stavech tj. od udržovaných v původním stavu až po byty, které byly už rekonstruovány.

Velký potenciál na zvýšení nájemného. Průměrné ceny na 1 m2 jsou nízké - pro tento rok 2024 se zvýší nájemné o dalších až 100.000,-Kč ( zvýšení v těchto intencích nebude mít vliv na stabilitu portfolia nájemců ). Postupnými investicemi do rekonstrukcí lze efektivně zvyšovat hodnotu nemovitostí i výnosů z nájemného. Investicemi do levných rekonstrukcí, které majitelé umí zajistit, lze dlouhodobě zvyšovat hodnotu nemovitostí a výnosnosti.

Město Most má zajímavý potenciál. Ve srovnání s městy jako Chomutov, Teplice, Ústí n/Labem je stále poddimenzován z hlediska cen nemovitostí i nájemného, aniž by k tomu byl zásadní důvod. Komplexní infrastruktura statutárního města, kousek do práce do Německa, 50-60 min autem do práce do Prahy. Buduje se dálnice R7, kousek do Krušných hor, industriální zóny Joseph a Triangl v blízkosti mající státní podporu a zažívající značný rozvoj.

Výnosy:

Příjem z nájmů: 1.069.002,-Kč/měs.; 12.828.024,-Kč/rok tj. 6.11%p.a.

Detailní tabulku nájmů a další důležité informace zašlu po podpisu NDA.

Cena k jednání: 215.000.000,-Kč včetně provize.

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.

Souhlasím, aby Porta Invest, s.r.o zpracovávala mé osobní údaje, a to v rozsahu identifikačních údajů a kontaktních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům péče o mě jakožto klienta správce a nabízení služeb a produktů správce. Potvrzuji seznámení s obsahem Sdělení klientům správce s poučením o způsobu zpracování mých osobních údajů, o mých právech, o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a o tom, že aktuální znění Sdělení klientům mohu kdykoliv získat na webových stránkách správce či v jeho sídle. Celé znění Sdělení klientům si můžete přečíst na odkazu ZDE.