Developerský projekt Praha 4

Praha 4
Pozemky pro developery
Cena 36 000 000 Kč
Provize 4,0 %
Lokalita Praha 4

Developerský projekt na Praze 4. Pozemek se nachází v blízkosti divadla Na Jezerce a nedaleko Pankráce, kde je stanice metra a veškerá občanská vybavenost.

Pozemek má rozlohu 594 m2. Projekt počítá s pěti podlažní novostavbou, kde bude 8 bytů s terasami a 12 parkovacích stání. Čistá bytová plocha činí 840 m2, garáže 316 m2, balkony a terasy 218 m2. Celková prodejní plocha bude tedy činit 1.374 m2. Projekt je ve fázi před vydáním UR/SP s již kladně vydanými stanovisky. Na pozemku jsou vzrostlé stromy.

Předmětem prodeje je 100% obchodní podíl. 

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.

Souhlasím, aby Porta Invest, s.r.o zpracovávala mé osobní údaje, a to v rozsahu identifikačních údajů a kontaktních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům péče o mě jakožto klienta správce a nabízení služeb a produktů správce. Potvrzuji seznámení s obsahem Sdělení klientům správce s poučením o způsobu zpracování mých osobních údajů, o mých právech, o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a o tom, že aktuální znění Sdělení klientům mohu kdykoliv získat na webových stránkách správce či v jeho sídle. Celé znění Sdělení klientům si můžete přečíst na odkazu ZDE.