Pozemek pro výstavbu rodinných domů

Sedlec
Pozemky pro developery
Cena 2 500 000 eur
Lokalita Středočeský kraj

Pozemek na výstavbu rodinných domů v obci Sedlec, která se nachází nedaleko severního okraje Prahy, hned u exitu 1 dálnice D8. Dopravní dostupnost je bez problémů, v budoucnu se dokonce plánuje prodloužení tramvajové linky z Kobylis do nedalekých Zdib.

Pozemek je rovinatý a nachází se na okraji obce. Celková výměra činí 10.466 m2, přičemž se dle projektu plánuje vybudování komunikace a rozdělení na 12 stavebních parcel s čistou plochou 8.728 m2. Projekt bude k prodeji s platným UR.

Předmětem prodeje je 100% obchodní podíl.

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.

Souhlasím, aby Porta Invest, s.r.o zpracovávala mé osobní údaje, a to v rozsahu identifikačních údajů a kontaktních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji k účelům péče o mě jakožto klienta správce a nabízení služeb a produktů správce. Potvrzuji seznámení s obsahem Sdělení klientům správce s poučením o způsobu zpracování mých osobních údajů, o mých právech, o možnosti odvolat tento souhlas pro jednotlivé účely a o tom, že aktuální znění Sdělení klientům mohu kdykoliv získat na webových stránkách správce či v jeho sídle. Celé znění Sdělení klientům si můžete přečíst na odkazu ZDE.