3* hotel u Roudnice nad Labem

Straškov-Vodochody
Hotely
Cena 28 000 000 Kč
Lokalita Ústecký kraj

Hotelový komplex nacházející se v malebné vesničce Straškov-Vodochody vzdálené 3 km od hory Říp, 7 km od Roudnice nad Labem a 30 km od Prahy. Nedaleko se nachází řada památek a turistických cílů. Výhodou je blízkost dálnice D8, a tedy rychlé spojení na Prahu nebo do Německa. V obci je vlakové i autobusové spojení.

Hotel Amálka u Řípu je od samého začátku veden jako rodinný podnik. Otevřen byl v roce 2009 po kompletní nákladné rekonstrukci. V roce 2014 se přistavělo zcela nové křídlo hotelu, kde se nachází bazén s vířivkou, víceúčelová sportovní hala se zázemím, čtyři pokoje Deluxe s vlastní infra saunou. Celkem hotel nabízí 21 pokojů tj. 44 lůžek a 7 přistýlek. Součástí areálu jsou 2 tenisové antukové kurty a stylová stodola s kapacitou až 110 osob s barem a venkovními grily. V přízemí hotelu se nachází restaurace se salonkem pro 55 osob, pivnice pro 42 osob a venkovní terasa pro dalších 30 osob. Dále lze využít víceúčelovou halu jako konferenční sál pro 60 osob. Součástí restaurace je plně vybavená profesionální kuchyň. Komplex se nachází na pozemku o rozloze 3061 m2, celková plocha hotelu je 1350 m2, parkování je zajištěno před hotelem i uvnitř areálu a disponuje třemi nabíjecími stanicemi pro elektro automobily.

Obsazenost komplexu je v běžném roce na úrovni 75%, raiting na booking.com 8.1, na spa.cz 90%, na firmy.cz 100%, na facebooku 4,8 z 5, na oficiálních stránkách 9,4 z 10, v roce 2020 získal hotel ocenění "Hotel roku ústeckého kraje". Hotel je vyhlášen jako místo pro pořádání svateb, v běžném roce se jich pořádá okolo 50 za sezónu. I během covidu zůstala obsazenost vysoce nad průměrnou obsazeností hotelů v ČR. Majitel hotel prodává z rodinných důvodů.

Předmětem prodeje je prodej nemovitosti a převod společnosti, kterou hotel provozuje. Součástí prodeje je veškeré vybavení hotelu. Majitel upřednostňuje kupce, který povede hotel jako rodinný podnik a bude pokračovat v provozování celého areálu včetně veřejných společenských a sportovních aktivit. V takovém případě je ochoten úhradu ceny rozložit v čase. Kontinuita předání provozu bude zajištěna.

Cena k jednání činí 28,000,000 CZK včetně provize RK.

Další nabídky

Zanechte nám kontakt, ozveme se.